Dárkové poukazy

Udělejte radost svým blízkým či známým a věnujte jim dárkový poukaz na masáž v hodnotě, kterou si sami zvolíte nebo poukaz, vystavený na konkrétní proceduru.

Dárkovým poukazem věnujete víc než jen masáž. Darujete to, co je dnes tak vzácné - čas, dokonalou relaxaci, pohlazení duše a intenzivní prožitek pro všechny smysly.

Poukaz vystavený na určitou hodnotu je možné čerpat postupně, po každé využité službě se snižuje její hodnota o čerpanou částku. V případě, že si klient vybere masáž dražší, než je hodnota poukazu, doplatí rozdíl při návštěvě salonu.

Objednávka poukazu: přes e-mail, formou sms, pro objednané klienty při návštěvě v salonu.

Úhrada poukazu: platba v hotovosti nebo předem na účet (platební údaje zašlu na e-mail po obdržení objednávky).

Vyzvednutí objednaného poukazu:

1) osobní předání v salonu (nutné domluvení termínu předem - stačí, když mi jen dáte vědět, kdy můžete přijít a já Vám den a čas upřesním)

2) doručení poštou - doporučený dopis (k ceně poukazu bude připočteno poštovné 50,- Kč), zaslání po platbě na účet předem nebo zasláním dokladu o převodu peněz

* * *

Platnost dárkového poukazu je 4 měsíce ode dne vystavení. Po datu platnosti nevyčerpaný poukaz bez náhrady propadá.

* * *

Dárkový poukaz na masáž nelze směnit zpět za hotovost! Jedná se o poukázku na zážitek, službu, chvilku pohody a relaxace, nikoliv o poukázku na peníze!

Kontakt

Masáže Nibiru J. A. Bati 5520
(22. budova, areál Svit, 3. patro)
760 01 Zlín

Objednávky na masáž:
ONLINE REZERVACE

+420 774 103 154 (pouze sms) masaze-nibiru@seznam.cz